Dziś Marsz „My,Naród”

Mateusz Kijowski

Szanowni Państwo!

To już dzisiaj spotykamy się w Warszawie, w alei Zielenieckiej, przy Stadionie Narodowym. Marsz „My, Naród” ma pokazać, że Polacy nie godzą się na łamanie prawa, że Polakom zależy na przestrzeganiu Konstytucji, że nie oddamy Polski w ręce samozwańczych proroków dobrej zmiany, którzy hasło „Polska w ruinie” traktują jak obietnicę wyborczą.

My, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, wystąpimy w obronie naszej wolności i demokracji!

Spotykamy się o godzinie 13:00 w sobotę. Przyjeżdżamy z całej Polski. A w niedzielę spotykamy się na Rynku w Łomży o godzinie 13:00, żeby zachęcić do udziału w wyborach uzupełniających do Senatu RP. Również w niedzielę spotykamy się na placu Solidarności w Gdańsku o godzinie 14:00, żeby wyrazić wdzięczność i solidarność z Lechem Wałęsą.

To bogaty w aktywność Komitetu Obrony Demokracji weekend. Pokażmy, że nie zapomnieliśmy o tym, o co walczymy od początku. Pamiętajmy, bądźmy, nie odpuszczajmy!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Dziś Marsz „My,Naród”"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Janusz
Janusz
2 lat 6 miesięcy temu

Nie ma informacji co we Wrocławiu i innych miastach, czy też są marsze czy demonstracje , kiedy i gdzie ? Piszcie też o innych miastach, nawet jeśli coś ma być tylko w Warszawie.

wpDiscuz