Komunikat Zarządu KOD w sprawie listu NGO 03.03.2016

Komitet Obrony Demokracji podpisuje się pod apelem o stanowcze potępienie nasilających się ataków nienawiści i przemocy wobec osób i organizacji pozarządowych działających na rzecz obrony praw człowieka, równych praw i tolerancji. W związku z bagatelizującym problem stanowiskiem Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania apel kierowany jest do Premier Beaty Szydło.

„Oczekujemy od Pani Premier i kierowanego przez Panią rządu publicznego potępienia aktów nienawiści i agresji wobec osób i organizacji występujących w obronie praw obywatelskich i sprzeciwiających się szerzeniu nienawiści oraz podjęcia działań, które postawią tamę fali agresji i nienawiści wobec innych.”

Zarząd Główny
Komitetu Obrony Demokracji

Pełna treść apelu w załączeniu. Informujemy, że pod apelem zbierane są podpisy także innych organizacji pozarządowych (nie osób prywatnych), które można składać online.

 

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Komunikat Zarządu KOD w sprawie listu NGO 03.03.2016"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bogdan
Bogdan
2 lat 1 miesiąc temu
Należy bronić UE… NASZE WSPÓLNE DOBRO…! Wielki Szacunek dla Pana Lecha Wałęsy, za to co zrobił dla Naszej Ojczyzny po roku 1978…! Ciągle nie wierzę temu Andrzejowi Sebastianowi Dudzie ani tej Beacie Szydło…! Są oni jedynie kukiełkami w rękach prezesa Jarosława Kaczyńskiego…! Liczę na to, że Unia Europejska pomoże nam rozwiązać problemy w Polsce…! Nadal czekają Nas kolejne poPiS-y manipulantów, arogantów i NIErządu…! KOD to nie jest bój o żadną partię… KOD to walka o Wolność i Demokrację dla Wszystkich Polaków…! Brońmy dobrego imienia KOD…! Nie dajmy się sprowokować PiSortom…! Życzę Wszystkim Naszym Rodakom, żeby w roku 2016 otworzyły się… Czytaj więcej »
Michał
Michał
2 lat 1 miesiąc temu

Może jak by te organizacje nie zajmowały się polityką i zwalczaniem niesłusznie wybranego w demokratycznych wyborach rządu to by problemu nie były. Niestety z bojówkami się walczy
Gdy głosowałem za wstąpieniem do UE nikt nie mówił że Europa ma być tylko skrajnie lewicowa

Ewa
Ewa
2 lat 1 miesiąc temu

Panie Michale, Pan naprawdę myśli to co pisze?

Piotr
Piotr
2 lat 1 miesiąc temu

To nie są żadne organizacje.

Artyści się zebrali, i tylko głośno krzyczą. Lewactwo.

malinovy
malinovy
2 lat 1 miesiąc temu

Piotr? Swięty?

wpDiscuz