Zapraszamy na Marsz!

KOD zaprasza na marsz „My, Naród” wszystkich ludzi dobrej woli. Polityków też, bo organizacje i partie polityczne są istotnym składnikiem społeczeństwa obywatelskiego.

Imienne zaproszenia zostały wysłane do Grzegorza Schetyny, Ryszarda Petru, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Barbary Nowackiej, Jarosława Kaczyńskiego, Pawła Kukiza, Zbigniewa Ziobro i Jarosława Gowina.
Poniżej treść zaproszenia.

 

Dodaj komentarz

17 komentarzy do "Zapraszamy na Marsz!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marek
Marek
2 lat 10 miesięcy temu

A co się stanie, jeżeli na demonstracji Pan Daniel Passent spotka jakiegoś „awanturnika z opozycji”?

Czy będzie Pani Beata Tyszkiewicz? Kto będzie pilnował jej willi?
………..

Ada
Ada
2 lat 10 miesięcy temu

Bardziej bezsensownych pytań już nie mogłeś zadać?

Elżbieta
Elżbieta
2 lat 10 miesięcy temu

Nie widzę żeby było zaproszenie do Partii RAZEM. Uważam, że tez powinno być.

Małgorzata
Małgorzata
2 lat 10 miesięcy temu

Czego spodziewa się KOD po ewentualnym udziale Ziobry czy Kaczyńskiego w marszu/manifestacji, która zasadza się na proteście wobec ich poczynań? Nie przesadzajcie z tą „dobrocią” i „poprawnością”, bo staniecie się niewiarygodni, Wasze ideały rozmienią się na drobne, a ludzie którzy pokładają w Was nadzieję do reszty stracą orientację!

Kinga
Kinga
2 lat 10 miesięcy temu

Przesłaniem marszu jest jednoczenie Narodu (przeczytaj jeszcze raz tresc zaproszenia) – Małgosiu nie masz racji – ci, którzy otrzymali zaproszenie i nie przyjdą – jasno pokaźą, źe nie chcą jednoczenia naszego Narodu ! Działają w imię określonej grupy społecznej i mają gdzieś,,gorszy sort,, – tak, jak ich prezio.

Małgorzata
Małgorzata
2 lat 10 miesięcy temu

Ja jednak sądzę, że ten „lepszy sort” już wielokrotnie i wyraźnie pokazał, że chce podziału, dlatego teraz najważniejsze jest aktywne jednoczenie się wbrew ich destrukcyjnym zapędom, bo oni już się w swoim szale zjednoczyli. Myślę że w chwili obecnej naiwnością jest wiara w „nawrócenie” tych pijanych władzą wyznawców pisowskiej ideologii, gdyż ta ideologia karmi się nienawiścią, mściwością i chęcią niszczenia. Wyciąganie ręki zostanie odebrane jako słabość, dlatego nie czas na to.

Tomasz
Tomasz
2 lat 10 miesięcy temu
Myślę Małgorzato, że pomysł z zaproszeniem Ziobry i Kaczyńskiego to bardzo dobry pomysł. Po pierwsze jest to swoiste poczucie humoru i dystans do wszystkiego( a takie podejście jest mądre), po drugie widzę w tym prawdziwe przesłanie wartości chrześcijańskich do jednoczenia i wybaczania wrogom. To jest jak wyciągnięcie ręki do zgody, a zgoda ZAWSZE buduje. Niestety z PiS zgody nie będzie, bo ci ludzie nie są skłonni do żadnych kompromisów. Są butni, aroganccy, nieomylni, perfekcyjnie doskonali jak bogowie.Odnoszę wrażenie ( to z kilkuletniej obserwacji), że im przede wszystkim zależy na władzy i narzuceniu własnego zdania wszystkim – to mi się zgadza… Czytaj więcej »
malina
malina
2 lat 10 miesięcy temu

co za bzdura: jeśli ktoś nie będzie jutro na marszu albo nie dołączy do KOD to znaczy ze nie chce jednoczenia narodu? Znaczy, ze KOD zawłaszczył wyłącznie dla siebie jakieś wyższe racje czy coś?

Adam
Adam
2 lat 10 miesięcy temu

A dlaczego imienne zaproszenie nie zostało wysłane do Zandberga, Zawiszy i Koniecznego?

Teo
Teo
2 lat 10 miesięcy temu

Zagłosowałam na RAZEM. Chciałam obecności lewicy w parlamencie. Teraz żałuję, utorowałam drogę PiS do władzy. Jeśli RAZEM uważa, że ludzie biedni nie doceniają demokracji to bardzo się dziwię. Szczególnie drażni mnie język wypowiedzi. Porównywanie PO czy PSL do bandytów, czy porównywanie stylu rządzenia do rządzenia PiS to przesada..Gadać można dużo, ale rządzenie nie jest już takie proste.

Adam
Adam
2 lat 10 miesięcy temu

Drogę PiS do władzy utorowało PO, więc oddawanie na nich głosu to największe marnotrawstwo.

Teo
Teo
2 lat 10 miesięcy temu

To nie koniecznie tak jest. Jak żona ma nawet dobrego męża to jej się po kilku latach znudzi. Bierze rozwód i konkubenta, a ten bije ją, jej dzieci i jeszcze żyje z alimentów na dzieci.
Nie wszyscy cenią wolność, spokój, demokrację. Połowa ludzi w każdej społeczności woli zamordyzm. Te wartości doceniają ludzie dojrzali i co by nie mówić wykształceni. łatwiej wygrywać na podpuszczaniu ludzi. Stadiony budowała PO a kiboli pozyskiwał PiS.

Janka
Janka
2 lat 10 miesięcy temu

Ja rozumiem, że chodziło o to że: nie ważne, kto rządzi, ale jak rządzi. Obawiam się o atmosferę takiej manifestacji. PIS-owcy maja nas przekonywać do swoich poglądów? czy poprzeć nasze? Oby nie wyszła z tego jakaś konfrontacja.

Piotr
Piotr
2 lat 10 miesięcy temu

Atmosfera zależy od nas. PiSowcom trzeba pokazać, że jest jeszcze inna Polska: nowoczesna, kochająca wolność, wesoła, otwarta na świat i innych ludzi, rowerowa, ekologiczna, wegetariańska,…:)

Andrzej
Andrzej
2 lat 10 miesięcy temu

Dzień dobry, mam takie pytanko szczere. Czy wiecie może jak to z biletami jest jak jak jade na kod z Wroclawia? Orientujecie sie czy sa zwroty za bilet?

Iga
Iga
2 lat 10 miesięcy temu

Andrzeju,zadajesz dziwne pytanie Mam nadzieję ,że humorystyczne.Odpowiem więc podobnie. Otóż wszyscy KODowicze otrzymują bilety na przejazd do Warszawy zakupione w kasie.Pieniądze natomiast wyjmują z własnej kasy. <chyba,że zgłosisz się po zwrot za bilet do osób opowiadających o zwrotach kosztów podróży i jeszcze całkiem,całkien niezłym zarobku..Niezłym,albowiem na giełdzie już podano, iż nie 50 zł. a 2000 -5000 zł za udział w marszu. Przemyśl czy warto.Ja zakończę tak: otóż nasz udział jest NON PROFIT,a wydatki pokrywamy w własnego konta osobistego.

Teo
Teo
2 lat 10 miesięcy temu

Tylko klubu Gazety Polskiej zwracają.

wpDiscuz