Co dodać do wyprawki jeżeli nie znamy płci dziecka?

Co dodać do wyprawki jeżeli nie znamy płci dziecka?

Czas oczekiwania na niemowlę jest jednym z najpiękniejszych momentów, jakie mogą przydarzyć się rodzicom. I choć zdajemy sobie sprawę, że już nic nie będzie takie jak kiedyś i nie do końca wiemy, co nas czeka, to z niecierpliwością odliczamy dni do narodzin. Czas oczekiwania i serce przepełnione miłością pozwalają nam wierzyć, że to najbardziej wyjątkowy moment w życiu.

Ten czas, kiedy dzieciątko dorasta w łonie matki to też dla rodziców moment na zorganizowanie swojej przestrzeni i zakupy niezbędne do przywitania małego człowieka w nowym dla niego środowisku. Niekiedy pary nie chcą poznać płci dziecka przed narodzinami, a czasem pomimo że bardzo tego pragnął, to maluch nie pozwala im na zaspokojenie ciekawości.

Chłopiec czy dziewczynka?

Jeżeli nie znamy płci dziecka, to jaki prezent dla niemowlaka będzie najbardziej trafny? Każdy. Prawda jest taka, że nie wiemy co nasze dziecko zainteresuje, jaki kolor przypadnie mu do gustu, jakie dźwięki pobudzą go do aktywności i co wywoła uśmiech na jego twarzy. Jeżeli kupujemy prezent dla dziewczynki, wystarczy czasem w wyszukiwarce internetowej wrzucić hasło „prezent dla niemowlaka dziewczynka”. W odpowiedzi dostaniemy podpowiedzi z różnych sklepów i blogów, które na pewno pomogą nam sporządzić solidną listę zakupów.

Uniwersalność popłaca

Kiedyś bywało tak, że wszystko co dla dziewczynki musi być różowe, a dla chłopca niebieskie. Dziewczynki bawią się pluszakami i lalkami, chłopcy samochodami i motorami. Na przestrzeni ostatnich lat wiele się zmieniło, także w produkcji zabawek i są one zarówno tematycznie jak i wizualnie dostosowane dla jednej i drugiej płci.

Np. w sklepie Bebetu.pl znajdziemy mnóstwo uniwersalnych gadżetów stanowiących idealny prezent dla niemowlaka, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wybór jest ogromny, a między innymi znajdziemy tam:

  • Gryzaki sylikonowe, które nie podrażnią dziąseł niemowlaka, mało tego, schłodzone w lodówce dadzą ukojenie i załagodzą swędzenie i ból
  • Miękkie klocki w różnych kształtach, które przez pierwsze tygodnie mogą być wykorzystane jako przytulanki, a następnie jako element edukacyjny w poznawaniu kształtów i kolorów
  • Zabawki zachęcające do ruchu i raczkowania – interaktywne, grające i migające wieloma barwami sprawią, że każda pociecha uda się w podróż po mieszkaniu byleby tylko wziąć w ręcę te przecudną zabawkę

Oczywiście powyższe propozycje to nieliczne z tych, które znajdziecie w sklepie online, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bebetu, w której jakość zawsze jest na pierwszym miejscu.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )