Giełdy kryptowalut

Giełdy kryptowalut

Początkujący inwestorzy, którzy zrozumieli już jak działają kryptowaluty i docenili ich potencjał, myślą o regularnym lokowaniu swoich oszczędności w tego typu produkty. Aby odnaleźć się w gąszczu giełd oferujących handel cyfrowymi pieniędzmi, warto zapoznać się z charakterystyką i opiniami na ich temat. Przyjrzyjmy się kilku z nich.

Giełda KuCoin

KuCoin powstało przed kilkoma laty na Seszelach, a obecnie ma swoją siedzibę w Hongkongu. To giełda kryptowalut, w której kupić można popularnego Bitcoina, ale także 250 innych kryptowalut. Na dodatek w planach właściciela giełdy jest rozwój, który docelowo ma sprawić, iż klienci będą mieli okazję zakupu 1000 różnych cyfrowych pieniędzy. Giełda opiera się na czytelnym panelu, który prezentuje aktualne kursy kryptowalut w bardzo przejrzysty sposób.

Etoro

Etoro jest giełdą, która z założenia miała być miejscem przyjaznym dla wszystkich inwestorów, bez względu na ich stopień doświadczenia w handlu kryptowalutami. Założenie konta w serwisie na stronie internetowej brokera, jak i późniejszy handel, przebiega bardzo łatwo. Przed rozpoczęciem handlu prawdziwymi środkami, można zapoznać się z szatą graficzną platformy, korzystając z konta demo.

Bistamp

To najstarsza w tym zestawieniu giełda, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest licencjonowaną giełdą powstałą w Luksemburgu. To zdaniem wielu pierwsze miejsce na świecie, w którym można było zakupić najbardziej popularną kryptowalutę Bitcoin. Bitstamp oferuje użytkownikom prowadzenie profesjonalnego handlu, serwis jest także bardzo dobrze zabezpieczony przed atakami hakerskimi. Giełda cieszy się dobrymi opiniami ze względu na rzetelność i uczciwość.

Bitcoin revolution

Bitcoin revolution jest platformą bardzo nowoczesną, z której korzystają zarówno początkujący inwestorzy, jak i ci, którzy zdobyli już doświadczenie. Celem istnienia giełdy jest dokonywanie krótkoterminowych inwestycji i dyskontowanie sytuacji wzrostów po spadkach, dzięki którym możliwe jest osiąganie zysków. Jest to platforma zautomatyzowana, które zawiera transakcje w imieniu klienta.

5000€ w tydzień, czyli cudowne systemy generowania zysku na Bitcoinie. Uważaj, to oszustwo! – https://beatcoin.pl/poradniki/oszustwo-na-bitcoiny-te-strony-moga-wyludzic-od-ciebie-pieniadze/.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )