Plakaty w mieście – idealna reklama dla firm

Plakaty w mieście – idealna reklama dla firm

Na pewno znasz stare powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu. Żeby zyskać coraz większą rzeszę klientów, trzeba robić wszystko, aby firma została zauważona i zapamiętana. Pracownicy działów marketingu stają na głowie, aby jak najlepiej wypromować przedsiębiorstwo, w którym są zatrudnieni. Oprócz aktywności w mediach społecznościowych bardzo istotną rolę odgrywa reklama drukowana. Ulotki, wizytówki, koperty z nadrukiem, notesy czy kalendarze są niezmiernie ważne, ale jeśli chcesz czegoś więcej, jeśli chcesz aby Twoja marka była widoczna i rozpoznawalna, postaw na plakaty. Jaki masz wybór i co będzie strzałem w dziesiątkę?

Nośniki reklamowe nie tylko w Twoim mieście

Jeśli Twoja firma się rozrasta i potrzebujesz czegoś więcej niż lokalnej reklamy, wejdź na https://www.znajdzreklame.pl i sprawdź nasze propozycje. Oferujemy nośniki reklamowe o różnych powierzchniach w największych miastach Polski i na drogach autostradowych. Od reklam w metrze i na przystankach komunikacji miejskiej, do reklam wielkoformatowych na budynkach i przy drogach autostradowych. Który typ wybrać i czym się kierować?

Jeśli zdecydujesz się na mniejsze plakaty, musisz liczyć się z tym, że trzeba wykupić wiele lokalizacji. Są one bowiem mniej widoczne, dlatego należy zadbać o ich powtarzalność w różnych miejscach. Największym nośnikiem dostępnym na rynku jest reklama wielkoformatowa. Wybierając tak okazałą formę reklamy masz pewność, że mimo iż wykupisz jedną lokalizację w mieście, zostaniesz zauważony. Nasze siatki wiszą na budynkach w najbardziej ruchliwych i prestiżowych lokalizacjach. Widoczne z daleka zarówno dla pieszych jak i dla kierowców idealnie spełniają swoje zadanie. Możesz również wykorzystać nasze nośniki przy autostradach, które już z oddali zwracają na siebie uwagę.

Reklama wielkoformatowa – dlaczego warto?

Jeśli nadal masz wątpliwości, zastanów się ile razy reklama wielkoformatowa na mieście zwróciła Twoją uwagę. Czy możesz teraz powiedzieć jaka marka reklamuje się na tych ogromnych nośnikach, które mijasz codziennie jadąc do pracy? Jeśli jesteś, a na pewno jesteś, w stanie odpowiedzieć na to pytanie to nic więcej nie trzeba wyjaśniać. Zamysłem reklamy wielkoformatowej jest przykucie wzroku kierowcy stojącego w ulicznym korku i pieszego czekającego na tramwaj czy autobus. Mimo że nie zdajemy sobie z tego sprawy, widzimy je i zapamiętujemy treść. I o to właśnie chodzi.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )