Pomysły na aranżację sypialni

Pomysły na aranżację sypialni

Sypialnia to nie tylko ogromne łóżko, szafki nocne i szafa. To także coś więcej, coś co zachęca nas do odpoczywania w tym pomieszczeniu i ładowaniu baterii na kolejny dzień.

Ile osób, tyle pomysłów na aranżację sypialni. Podstawy już mamy, zazwyczaj są to standardowe meble. W jaki sposób możemy ożywić to pomieszczenie, aby nie było kolejnym, monotonnym powieleniem zdjęcia z katalogu lub układu że sklepu meblarskiego?

W tym celu idealnie sprawdzą się fototapety, a właściwie jedna fototapeta, która pojawi się na głównej ścianie u wezgłowia łóżka. W jej wyborze ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Jeżeli chcesz każdego ranka budzić się we włoskiej Toskanii lub na błękitnej lagunie, to właśnie taki motyw fototapety powinieneś wybrać do swojej sypialni. Dopełnieniem będą dodatki utrzymane w konkretnym stylu. Drewniane skrzynki zamiast szafek nocnych, lampy wykonane na styl marynistyczny, to tylko część pomysłów, jakie możesz wykorzystać aranżując swoją sypialnię.

Naszą propozycją jest nieco zapomniany styl kolonialny, który charakteryzuje się wykorzystaniem ciemnych barw zarówno w meblach, jak i dodatków. Ten styl jest niezwykle oryginalny i mistyczny. Fototapeta utrzymana w tym stylu może przestawiać stare, pożółkłe i nadgryzione zębem czasu mapy z rycinami starych statków. Mogą to być również ciemnozielone rośliny, które przenoszą nasz do dusznej, jeszcze nie zdobytej dżungli. Innym sposobem na podkreślenie stylu kolonialnego są fototapety przedstawiające rysunek i słoje starego, tropikalnego drewna. Dobrze by było, żeby to drewno pojawiło się również w innych dodatkach znajdujących się w sypialni. Może być to na przykład designerski parawan, który dodatkowo wzbogaci ten styl.

Pamiętajmy, że na styl kolonialny składa się wiele elementów. Cechuje się on specyficznym rodzajem przepychu. Ciężkie meble, intensywna fototapeta, drewniane dodatki, ciekawe figurki, a nawet modele statków to kombinacja, która idealnie go oddaje. Warto poświęcić chwilę, aby znaleźć odpowiednią fototapetę spełniającą nasze oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie https://coloray.pl/fototapety/destynacje/sypialnia.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )