Stoły rozkładane na wymiar – czy to się opłaca?

Stoły rozkładane na wymiar – czy to się opłaca?

Wybierając meble do salonu, czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia, należy kierować się nie tylko estetyką, ale także względami praktycznymi. Kupując stół, musisz brać pod uwagę wygląd mebla, jego jakość, rozmiar oraz, co wcale nie jest najmniej ważne, cenę. Nie każdy w końcu dysponuje nieograniczonym budżetem. Jeśli więc zamawiasz stół o wyznaczonych przez ciebie wymiarach, pewnie zastanawiasz się, czy funkcja rozkładania będzie ci w ogóle potrzebna. Mimo to, stoły rozkładane na wymiar cieszą się popularnością wśród wielu klientów stolarni. Dowiedz się dlaczego tak jest i czy w twoim przypadku, warto w to zainwestować. 

Stoły rozkładane na wymiar – ile za nie zapłacisz? 

Cena stołów rozkładanych na wymiar będzie się różnić zależnie od metody rozkładania. Najwięcej zapłacisz za stół z wkładką frontową. Nieco tańszy będzie stół z wkładką środkową, czyli najbardziej typowy model rozkładany. Z kolei najbardziej ekonomiczną opcją jest system dostawek, które po prostu doczepia się do boków mebla. To rozwiązanie ma jednak niewielki minus, głównie dlatego, że dostawki nie znajdują się wewnątrz blatu, tak jak w przypadku wkładek. Trzeba więc przewidzieć na nie dodatkowe miejsce, w którym będą przechowywane, kiedy ich nie używasz. Na klasycznym stole nierozkładanym, możesz zaoszczędzić od kilkuset złotych do nawet 2 tysięcy. Jeśli interesuje cię dokładniejsze porównanie cen, tutaj możesz je znaleźć https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/drewniane-stoly/. Skorzystaj z konfiguratora, wybierz interesujące cię opcje i sprawdź ile zapłacisz. 

Stoły rozkładane na wymiar – dlaczego warto? 

Dla kogo stoły rozkładane na wymiar stanowią dobre rozwiązanie? Na pewno dla osób, które na co dzień nie będą potrzebowały dużego blatu. Jeśli więc nie posiadasz licznej rodziny, z którą dzielisz mieszkanie albo spożywacie posiłki o różnych porach, stół rozkładany może być lepszym rozwiązaniem. W pomieszczeniu z niewielkim blatem łatwiej jest odkurzyć czy zamieść podłogę, a kiedy przyjdą goście lub będziecie mieć ochotę na wspólny niedzielny obiad, po prostu zamontujesz dostawki. 

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )