Świece zapachowe Yankee Candle – moc aromatycznych zapachów w szkle

Świece zapachowe Yankee Candle – moc aromatycznych zapachów w szkle

Duże świece Yankee Candle to aromatyczne woski z wyjątkowym knotem, które gwarantują piękny zapach nawet przez 150 godzin, bo taki jest właśnie ich okres spalania. Aromat uwalnia się powoli z dobranych komponentów i nut zapachowych przez co przed długi czas, nawet po zgaszeniu świecy, możesz cieszyć się piękną wonią w swoim mieszkaniu.

Świece zapachowe Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdzą się jako odświeżacz powietrza, umilą wieczór we dwoje, zrelaksują, można zastosować je w aromaterapii, a po wypaleniu się wosku zyskamy piękny zamknięty słój. Szklane naczynie po świecy może posłużyć za skarbonkę, mini las w słoiku, przechowywanie długopisów, albo na stworzenie własnej dekoracyjnej ozdoby z wykorzystaniem piasków, kamieni i innych ozdobnych elementów.

Jaki zapach wybrać?

Duże świece Yankee Candle

to bogactwo wielu nut zapachowych. W zależności od tego co lubimy, zajdziemy delikatne i subtelne zapachy, bardziej intensywne, neutralne, połączenia owoców, drzew, przypraw. Wszystko to w słodkich, orzeźwiających, pobudzających czy neutralizujących nutach zapachowych.

Bez względu na zapach, w wosku świecy umieszczone zostały 3 różne warianty aromatyczne. Pomimo że wspólnie tworzą spójną całość to wybierając np.: dużą świecę Sweet Bunny Treats Yankee Candle poczujemy w pierwszej fazie spalania lukier waniliowy, cukier cytrynowy, mleko. Po środku nasze zmysły rozpieszczać będzie masa maślana i śmietanka, a koniec spalania podaruje nam ziarna tonka i wanilię.

Jakie narzędzia przydadzą się w procesie spalania świecy?

Poza świeczką warto mieć w domu inne akcesoria, dzięki którym nasza świeczka będzie spalała się równomiernie i na dłużej wystarczy. Przede wszystkim potrzebne będą nożyczki, aby co jakiś czas przyciąć knot, który zbyt mocno będzie wystawał ponad wosk. W związku z tym, że duże świece Yankee Candle, są wysokie to przydadzą nam się długie zapałki, albo zapalniczka z przedłużoną końcówką, dzięki temu bez problemu podpalimy knot w ostatnich etapach spalania się świecy i nie poparzymy sobie opuszków palców. W domu warto również posiadać nakładki na świece, które pozwolą woskowi spalać się równomiernie bez powstawania niechcianych kominów i zagłębień.

 

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )